google.com, pub-8535950793638157, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber Detayı
05 Mayıs 2021 - Çarşamba 23:48 Bu haber 258 kez okundu
 
TARSUS VE ÇAMLIYAYLA MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI NACİ GÜLLÜAÇIKLAMA YAPTI
Pandemi ve Ramazan ayı dolayısı ile Dağıtılan Erzaklar Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal hizmetler Daire başkanlığı tarafından oluşturulan kriz masası üzerinden başvuru yapan ve Sosyal Hizmetler saha çalışmaları ile belirlenen Vatandaşlara erzak yardımı yapmaktadır.
GÜNDEM Haberi
TARSUS VE ÇAMLIYAYLA MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI  NACİ GÜLLÜAÇIKLAMA YAPTI

Tarsus belediyesi ise erzak talebinde bulunan Vatandaşları muhtara yönlendiriyor, muhtarlarımızda talep eden vatandaşları listeye eklemektedir.Bu yardımlar Belediye görevlileri tarafından uygun görülen vatandaşla teslim edilmektedir.Ancak görevliler  adres bulmakta zorlandığında Muhtardan destek istiyor.Bunun dışında Muhtarların hiçbir müdahil olduğu durum yoktur.Sosyal Yardımlaşma Vakfı ise Önceden başvuruları olan vatandaşlara gelir düzeyine göre çeşitli yardımlar yapılmaktadır.

Sosyal medya üzerinden sözde “Gazateci” Bazı Kişilerin Mahallesinde güven oyu almış, Seçilmiş Muhtarlarına Çamur atarcasına yapilan paylaşımlar Seçilmiş bir Muhtarın itibarinda zede birakacak bir Algı yaratmaktadır.

Tarsus ve Çamlıyayla Muhtarlar derneği olarak Muhtarlar Üzerinden Algı yaratarak siyaset yapmayı bırakın, Eğer paylaşımı yapan Şahıs kendisine gazeteciyim diyorsa yardım yapan kuruluşlardan bu çalışmalarda muhtarın görev ve sorumluluğunu öğrenir öyle yayın yapar.

Muhtarlarımıza yapılan haksız Saldırılara Tarsus ve Çamlıyayla Muhtarlar derneği olarak Seyirci kalmayacak, gerekli adli mercilerde suç duyurusunda bulunacağız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TARSUS, VE, ÇAMLIYAYLA, MUHTARLAR, DERNEĞİ, BAŞKANI, , NACİ, GÜLLÜAÇIKLAMA, YAPTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı