google.com, pub-8535950793638157, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber Detayı
14 Temmuz 2020 - Salı 15:28 Bu haber 944 kez okundu
 
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİNDE DİJİTALLEŞME SEMİNERİ
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası’nda üyelerine yönelik “İnsan Kaynakları Yönetiminde Dijitalleşme” konulu seminer düzenlenecek.
EKONOMİ Haberi
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİNDE DİJİTALLEŞME SEMİNERİ

16 Temmuz Perşembe günü saat 14.00’da yapılacak seminerde insan kaynakları süreci ve uygulanan yeni yöntemler hakkında bilgi verilecek.

Dijital Çağa adım attığımız bu dönemde ekonominin birçok alanı ve ürünleri dijitalleşti ve birçok süreç internet üzerinden yürütülmeye başlandı. İşletmelerde de artık özellikle İnsan Kaynakları Yönetimi Süreçleri dijital ortamda yapılıyor. Şirketler insan kaynakları departmanlarında iş başvurusu, mülakat, işe alım, işe yerleştirme, kariyer planlama, motivasyon, yetkinlik yönetimi, yönetici yetiştirme, eğitim gibi çalışmaları çeşitli dijital araçlarla yapmayı tercih ediyor. Bu kapsamda Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası da üyelerine yönelik “İnsan Kaynakları Yönetiminde Dijitalleşme” konulu seminer düzenliyor. 16 Temmuz Perşembe günü saat 14.00’da Tarsus TSO Konferans Salonu’nda Girişimci Enstitüsü Kurucusu Girişimci&Kariyer Koçu Hüseyin Düzgün tarafından verilecek seminerde katılımcılara ayrıca DİSCPROFİL Kişilik Envanteri yapılacak.

Covid-19 tedbirleri kapsamında eğitimimiz 25 kişi ile sınırlıdır.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İNSAN, KAYNAKLARI, YÖNETİMİNDE, DİJİTALLEŞME, SEMİNERİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı