Haber Detayı
24 Nisan 2021 - Cumartesi 13:00
 
TARSUS ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI ZİYA KÖRÜKLÜ’DEN KILIÇDAROĞLU’NA TOKAT GİBİ CEVAP
Çocukluk ve gençlik yıllarım Ülkü Ocaklı kimliği ile teşkilatın ellerinde iğne oyası gibi şahsiyetime işlenmiş ve bir ömür boyu şeref nişanesi gibi taşıyacağım emanetimdir. 2006-2009 yıllarında Çamlıyayla Ülkü Ocakları Başkanı olarak gençliğimi teşkilatımıza Toros dağlarının zirvesinde vakfettim. Şimdi içinde yetiştiğim, büyüdüğüm Tarsus Ülkü Ocaklarında hiç bir gücün bayrağımızı lekelenmesine izin vermeden Teşkilat Başkanı olarak görev ifa ediyorum. Gelişen süreçte sahip olduğum mücadele geleneği önemli bir hatırlatma yapmayı mecbur kılmıştır.
Siyaset Haberi
TARSUS ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI ZİYA KÖRÜKLÜ’DEN KILIÇDAROĞLU’NA TOKAT GİBİ CEVAP

31 Mart yerel seçimleri öncesi; CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Bütün işçilere namus sözü ve garanti veriyorum. Kazandığımız bir belediyede, belediye başkanı haksız yere bir işçinin işine son verirse gelecek beni bulacak" demiş ve oy avcılığı yapmıştı. Memleketimiz Mersinimiz'de CHP'li Mersin Büyük Şehir Belediyesinin işçi arkadaşlarımızı haksız ve hukuksuz yere işten çıkardığı gelişen süreçte mahkeme kararlarınca sabit hale gelmiştir ve kamuoyunun bilgisi dahilindedir. Belediye Başkanı Genel başkanlarının Namus sözünü iki paralık etmiştir. "Nutuk” üzerinden bize siyasi ders vermeye kalkışan Kılıçdaroğlu'nun öncelikle Atatürk’ün hedefleri doğrultusunda hareket eden Türk Milliyetçisi işçi arkadaşlarımızı haksız ve hukuksuz bir şekilde  işinden ve aşından eden ve şahsının onurunu iki paralık eden Mersin Büyük Şehir Belediye Başkanına  ders vermesi gerekmektedir.

Milliyetçi Ülkcü Hareketin Bilge Lideri sayın Devlet Bahçeli ve Ülkücü gençlik arasındaki bağı anlayamayan Kılıçdaroğlu kendince bizim üzerimizden siyaset yapmaya çabalamıştır. Çabaladıkça batmış ve yukarıda izah ettiğim gibi kendi haysiyetini mühürlediği sözlerinin Mersin'de mahkumu olmuştur. "Ülküce Gençliğe" sahip çıkma meselesine gelince bizim sahibimiz Allah'tır; biz kula mihnet eylemeyiz. Herkes haddini bilmelidir.   Bizim mandaya ihtiyacımız yok; vatanın, memleketin sahibi serdengeçtileriz. Liderimiz Devlet Bahçeli'ye Anıtkabir ve Kocatepe arasında çekilmiş çelikten halatlarla bağlıyız. Bu camia bol kulisli CHP Kurultaylarının bayat demokrasisine ihtiyaç duymaz.

Sayın Kılıçdaroğlu siyasetteki muhabettinin hepsi yalan hepsi palavra..  Sen de bizim gibi  doğru sözü Kültekin kitabesinde ara...

Mehmet Kayabaşı vakur bir Türk Milliyetçisi, takındığı teşkilat terbiyesiyle örnek bir dava adamıdır. Biz hesap yapmayız. Hesaplara da kurban olmayız. Yaşasın Ülkü Ocakları!

Kaynak: Editör:
Etiketler: TARSUS, ÜLKÜ, OCAKLARI, BAŞKANI, ZİYA, KÖRÜKLÜ’DEN, KILIÇDAROĞLU’NA, TOKAT, GİBİ, CEVAP,
Yorumlar
Haber Yazılımı